seminář: HONGKONG - BEZPEČNÁ BRÁNA PRO OBCHODNÍ AKTIVITY V ČÍNĚ

03.02.2010 11:55

Jménem organizací Hong Kong Trade Development Council a Krajské hospodářské komory Královéhradeckého kraje Vás srdečně zvedem na seminář pro zájemce o praktické informace o podnikání na asijských trzích:

Hongkong - bezpečná brána pro obchodní aktivity v Číně

Hradec Králové, čtvrtek 11. března 2010 od 10:00hodin
v hotelu Nové Adalbertinum (Velké náměstí 32, 500 03 Hradec Králové).

Na semináři Vám poskytneme bližší pohled na služby, kterých můžete využívat k rozvoji stávajíích či potenciálních obchodních aktivit nejen v Číně, ale také v širším regionu jihovýchodní Asie. V rámci programu dále přivítáme firmy s podnikatelskou zkušeností z Hongkongu/Číny a experty, kteří kromě odborné prezentace také zodpoví Vaše dotazy z následujích oborů:

FINANCE/LOGISTIKA

Na semináři vystoupí tito přednášející:

- Filip Kořínek (HKTDC Praha) - "Hongkong - váš spolehlivý partner pro podnikání v Číně"
- Tomáš Nymburský (HSBC) - "Finanční produkty pro bezpečnější obchod s Asií"
- Jiří Jelínek (cargo-partner) - "Přeprava zboží: kombinace optimální ceny a požadované doby přepravy"
- Firma ze zkušenostmi s obchodováním v Hongkongu/Číně
- Ivona Táborská (HKTDC Praha) - "Služby HKTDC pro snadnější vstup na hongkongský a čínský trh"

Hongkong patří mezi přední světové ekonomiky. Díky své strategické poloze a unikátnímu propojení východního a západního přístupu k podnikání je ideální vstupní branou na asijské trhy. Mezi hlavní výhody Hongkongu patří transparentní právní prostřední, špičková infrastruktura, nízké daňové zatížení a naprostá svoboda pohybu zboží, informací a kapitálu. Právě proto si jej vybírá stále více zahraničních firem pro svá regionáln zastoupení.

Účast na semináři je zdarma!

Pokud máte zájem dozvědět se více o příležitostech, které Vám Hongkong nabízí, co nejdříve nám zašlete svoji registraci. Účast na semináři pro jedu osobu/firmu ZDARMA, vstup pro další osobu z též firmy bude potvrzena, pokud budou volné kapacity. Přihlášky budou vyřizovány v pořadí, ve kterém je obdržíme, jen do naplnění omezené kapacity. Uzávěrka registrací je v úterý 9. března 2010. V závěru semináře poskytneme prostor pro Vaše dotazy. Po skončení dopoledního programu jste srdečně zvání na neformální oběd od 12:00 do 13:00, který uzavře obchodní seminář. Parkoviště je možné využít před hotelem na Velkém náměstí. Budeme se těšit na setkání s Vámi.

Registrace přijímá: Ing. Ivona Táborská (HKTDC Prague, Na Beránce 2, 160 00 Praha 6)

Tel: (+420) 233 323 514; Fax: (+420) 222 812 283; E-mail: prague.consultant@hktdc.org

**Čína nabízí příležitosti, které nelze přehlédnout. Začněte tím správným krokem - začněte v Hongkongu!**

Pozvánka: BS Hradec Kralove'10 - POZVANKA.pdf (257,8 kB)

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode